лдтдл
.0 / 5
Advertisement

 

914180574_w0_h0_1dbfsl3ntxu

Shvi-Dov

⬤Набридли стандартні привітання, хочеш чогось оригінального чи просто підняти настрій близькій людині?
Шоколад – це завжди яскраві асоціації, пов’язані зі святом, посмішками, дитинством, щастям. А ще – це універсальний подарунок, який підійде абсолютно для будь-якого випадку: день народження, весілля, побачення, привітання для близької людини…
Кожен набір шоколаду у “Солодких подарунках” унікальний, з різними смаками, побажаннями. Пропозиції на будь який смак та тематику. Шоколадні набори на дев’ять, дванадцять, двадцять та сорок шоколадок.
Шоколад з передбаченнями по штучно та в наборі. Також в асортименті є кавові набори – кава на 25 кружок та 5 шоколадок, печиво з передбаченнями – сім штук у наборі. Шоколад вам запропонують чорний та молочний.
Також тут ви можете замовити шоколадний набір із власним фото, фото коханої людини чи з фото пам’ятної події. У магазині вам допоможуть оригінально запакувати ваш солодкий подарунок.
Терміни виготовлення замовлення – 4-7 днів, разом із доставкою. Від вас потрібно лише фото та побажання щодо оформлення.

Готові набори що предствлені на фото, завжди у наявності в достатній кількості. Будемо раді надати вам посмішку, радість, приємну минь завдяки нашим шоколадним наборам.

авп
рп
пв
вув
ппп

 

 

 

 

 

 

 

Advertisement