Про нас

Поринай у світ шопінгу, краси та смаколиків разом із ТЦ “Буратіно”!

ТЦ “Буратіно” – це сучасний торговий центр, обладнаний спеціально для потреб місцевого населення і не тільки. У нас розміщено 24 магазини, які радо зустрінуть Вас щоразу, як Ви завітаєте до нас.

Що можна знайти у ТЦ “Буратіно”?!

Тут можна придбати одяг, взуття, біжутерію, сумки, косметику, іграшки, речі для декору, подарунки для своїх друзів та близьких, творіння митців дизайн-студії “The Room”, аксесуари та багато іншого..

Ми подбали про те, аби Ви могли знайти у нас усе, що Вам потрібно!

У нас є 24 працюючих магазини, що достатньо для швидкого та правильного шопінгу.

Шопінг

Купуючи товари у нас, Ви ніколи не прогадаєте. Адже ми дбаємо як про якість самого товару, так і про якісне обслуговування клієнтів. У нас є настільки різнопланові магазини, що Ви зможете знайти речі як для діток, так і для дорослих, як для жінок, так і для чоловіків. Вітчизняних виробників і не тільки! Вдалих Вам покупок!

Послуги

Хто не хоче виглядати гарно? Хто не хоче гарно оформити візитку або навіть власне помешкання? Маєте визначну подію у вашому житті чи просто хочете чогось особливого? У нас Ви знайдете все, що потрібно! Адже про красу Ваших нігтів подбають майстри тест-студії манікюру “Наш Цирюльник”, дизайнерсько-поліграфічні послуги нададуть професіонали зі студії “Рижий Кіт”, а як та чим прикрасити помешкання, що подарувати близькому другу чи самому собі підскажуть у дизайн-студії “The Room”. До речі, у нашому ТЦ є й адвокатські послуги від компанії “Козюра і партнери”. Довіртесь професіоналам, а вони, у свою чергу, зроблять на відмінно роботу за Вас.

COFFEEМАНІЯ

Хто не хоче посмакувати хрумкими свіжими паніні за обідом або ж скуштувати чашку ароматної кави в обідній час? У закладі “COFFEEМАНІЯ” усе створено для Вашого відпочинку: інтер’єр, лояльні ціни, якісне обслуговування гостей, смачна їжа та не менш круті напої. Завітайте у кафе та Ви не пошкодуєте про свій вибір!

* * *

“Милі жінки, чи знайоме Вам те відчуття, коли бачиш привабливого чоловіка, і він посміхається у відповідь? Серце одразу тане, неначе масло на гарячому тості. Зі мною те саме, коли я бачу магазини. Але відчуття ще сильніші. Розумієте, чоловік ніколи не буде турбуватися про вас так, як це можуть зробити магазини.”

Жіноча філософія