Поважна персона

Поважна-персона1
.0 / 5
Advertisement
data-rs-main-20160113-data-fs-20150728-img-3089-480x640

Поважна персона

  • Адреса

    місто Луцьк, вул. Винниченка, 4, ТЦ ``Буратіно``, 1-й поверх, бутік № 2

  • Телефон

    (050) 668-38-72, (095) 463-48-86

Мода для пишних форм безперечно займає своє особливе місце в світовій, а особливо в українській фешн-індустрії. Для того, щоб виглядати елегантно та стильно, необхідно правильно підібрати фасон, що підкреслить всі переваги та приховає недоліки. Саме в бутіку «Поважна персона» Ви знайдете широкий асортимент жіночого та чоловічого одягу великих розмірів (від білизни до верхнього одягу).

Основний принцип підбору фасонів одягу для повних людей полягає в наступному: «ні» мішкуватим і безформним речам, «так» одягу, що маскує недоліки та виділяє переваги. Також забудьте про неякісні, явно дешеві або занадто тонкі тканини – це вас не прикрасить. Для того, щоб оточуючі гідно оцінили всю привабливість фігури розміру плюс, її потрібно правильно підкреслити та піднести.

З кожним сезоном модні бренди все частіше радують жінок та чоловіків з пишними формами стильним вбранням. І це не дивно, адже за статистикою у більш ніж половини жінок на планеті розмір одягу далекий від горезвісних стандартних модельних параметрів 90-60-90.

Якщо попереду у Вас урочиста подія – вечірка з друзями або романтичний вечір – то Вам не обійтися без якісно підібраного наряду, в якому Ви будете почувати себе впевнено і розкуто.

Щоб він сидів по фігурі, потрібно з розумом підійти до вибору, враховуючи при цьому всі особливості комплекції. Адже правильно підібраний одяг здатен візуально зменшити силует на кілька розмірів.

Нові весняні сукні вже чекають на Вас!!!

Наші працівники залюбки допоможуть підібрати одяг для офіційних ділових зустрічей, повсякденного вжитку або заміського відпочинку.

Наше життя

Advertisement