Весільний салон “Daria”

7
.0 / 5
Advertisement
7

 

 

Весільний салон “Daria”

  • Адреса

    місто Луцьк, вул. Винниченка, 4, ТЦ ``Буратіно``, 2-й поверх, бутік № 14

  • Телефон

    (050) 719-50-42

Команда нашого бутіку підбере сукню, яка підкреслить Вашу індивідуальність та неповторність. Наш весільний салон задовільнить будь-які ваші забаганки.

ТЕНДЕНЦІЇ ВЕСІЛЬНОЇ МОДИ:

Щороку у весільній моді з’являється щось нове, але одне залишається незмінним: сукня в цей особливий день завжди має виглядати казково. Змінюються сезони і навіть десятиліття, але красивий шлейф, розшитий ліф, романтична фата і мереживо завжди залишаються в числі головних тенденцій весільної моди. Деякі елементи відходять на задній план, інші на час стають дуже популярними, але призначення весільної моди одне – підкреслювати красу і ніжність нареченої.

Незвичайні рукави. Одна з новинок весільної моди – короткі рукави з шовку або шифону. В останні роки найчастіше наречені обирали сукні без рукавів, але весільна мода 2016 року пропонує дещо незвичайне. У новому сезоні сукні будуть прикрашені ніжними, легкими рукавчиками, які зроблять образ більш жіночним і таємничим.

Ліф, розшитий перлами. У сучасній весільній моді було прийнято використовувати стрази і бісер для декору. Для тих, хто не дуже любить «виблискувати», дизайнери пропонують благородні перли для прикраси ліфа. До речі, перли використовуються не тільки для ліфа, а й для спинки.

 

Advertisement