Ваш Цирюльник

Ваш Цирюльник (магазин)
.0 / 5
Advertisement
Ваш Цирюльник (магазин)

Ваш Цирюльник

Кожен препарат, кожен засіб, який продається в магазині «Ваш цирюльник» пройшов тестування і відомий не лише з характеристики його в каталозі, а й з практичного застосування.

Допомогти зрозуміти, які засоби необхідні для відновлення та здорового вигляду в індивідуальному випадку можуть фахівці- професіонали Тест-студії та професійного магазину «Ваш цирюльник».

Продавці-консультанти магазину «Ваш цирюльник» отримують інформацію про товар з практичного досвіду професіоналів Тест-студії.

Ідею такого нероздільного закладу, як Тест- студія та магазин, втілила в життя Тетяна Стадницька. Маючи за плечима величезний практичний досвід перукаря, колориста, викладача та наставника, Тетяні важливо було поділитися набутими знаннями не лише з колегами, але й з клієнтами. Які залюбки приходять придбати товари в магазин, знаючи, що тут запропонують найкраще. Адже інформація про товар, про який відомо не лише з інтернету чи каталогу, а ще й з вуст професіоналів, чи не найважливіший та найцінніший аргумент для покупця?

Наше життя

Advertisement