ТМ “Wallaby”

logo
.0 / 5
Advertisement
_DSC0526

ТМ “Wallaby”

 • Адреса

  місто Луцьк, вул. Винниченка, 4, ТЦ ``Буратіно``, 1-й поверх, бутік № 5

 • Телефон

  (063) 663-18-99

 • Наш сайт:

  http://www.wallaby.ua/

ТМ “Wallaby” – це український виробник, який вже більше 20 років виробляє якісні та доступні товари.

Якість продукції нашого магазину ТМ “Wallaby” № 5 підтверджена часом, і це не пусті слова. ТМ “Wallaby” є лауреатом загальнонаціонального конкурсу “Вища проба” за 2006 рік і лауреатом конкурсу “100 кращих товарів України” у 2009 році.

Історія народження нашого виробництва розпочинається із 1993 року. Саме у такий непростий час становлення молодої держави, група молодих ентузіастів вирішила спробувати свої сили у швейній справі. Розпочиналося все із декількох витриманих часом, стареньких швейних машин, розміщених у покинутому приміщенні.

Тепер ТМ “Wallaby” об’єднує більше 120 людей – спеціалістів, які працюють у цехах нашого виробництва, відповідних до потреб сьогодення. Сьогодні це молоде виробництво, яке динамічно розвивається, яке навіть в умовах кризи змогло не тільки не скоротити, але й наростити виробничі потужності.

ТМ “Wallaby” пропонує широкий асортимент товарів: жіночі сумочки, зручні чоловічі сумки та барсетки, шкільні та інші рюкзаки, чемодани та колесні сумки, спортивні та дорожні сумки.

Ми не забуваємо і про благодійність, адже ми є спонсором Міжнародного дитячого фестивалю краси і таланту “Міні Міс Світу” 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 років, дитячого будинку “Надія” і громади, яка спеціалізується на допомозі воїнам-інтернаціоналістам.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 1. -50% на валізи.
 2. Нова колекція шкіряних сумок Diamond

Наше життя

Advertisement