Хургада чи Шарм? 🇪🇬

81537-[Converted]
3.0 / 5

 Хургада чи Шарм? 🇪🇬

Advertisement

Це питання турбує туристів на рівні Шекспірівського «Бути чи не бути?». У Coral Travel підготували порівняльну характеристику обидвох курортів 😉

Про курорти:
📍 Хургада – курорт на західному узбережжі Червоного моря. Раніше тут знаходились рибацькі поселення, готелі почали з’являтись у II половині ХХ століття.
📍 Шарм-ель-Шейх – курорт на півдні Синайського півострову. Місто існує лише як туристичний курорт і місцеве населення тут практично не проживає.

Пляжі:
📍 Шарм-ель-шейх: багато коралів, медуз та різноманітних рибок. Часто для заходу в воду потрібні капці. Враження від плавання у масці будуть незабутніми!
📍 Хургада: шукаєте пологий вхід та ніжний пісочок? Вам сюди! Багатий підводний світ тут скоріше виключення. Однак, сім’ї з дітьми точно залишаться задоволеними.

Погода:
📍 Хургада: курорт більш вітряний, тому рекомендуємо обирати його для відпочинку літом. Зимою необхідно обирати готелі в добре захищених бухтах.
📍 Шарм-ель-шейх: гори захищають курорт від сильних вітрів та непогоди. Тому зимою тут дещо приємніше.

Розваги та пам’ятки:
📍 Шарм-ель-шейх: окрім тусовочних вуличок з барами, дискотеками та розвагами, на вас чекає Старе місто з надзвичайними морепродуктами. Серед екскурсій можна відправитись: на Гору Мойсея, в Ізраїль та Йорданію.
📍 Хургада: цей курорт не має настільки крутої інфраструктури як Шарм, однак звідси ви з легкістю можете потрапити в Луксор та «єгипетську Венецію» – Ель-Гуну. Також від Хургади комфортніше їхати на піраміди у Гізу.

Віза:
📍 Хургада: вартість візи 25$.
📍 Шарм-ель-Шейх: зі штампом у аеропорту “Sinai only” ви можете перебувати на території курорту безкоштовно до 14 днів.

Шопінг:
І там, і там ви точно зустрінете славетних єгипетських продавців, з якими доведеться добряче торгуватись. Однак, в Хургаді ціни будуть нижче, а магазинів з фіксованою вартістю – більше.

Де зупинитись в Шарм-ель-Шейх?
▪ OTIUM PARK ALOHA BEACH RESORT 4*+ | 12 096 грн.
▪ OTIUM FAMILY AMPHORAS BEACH RESORT 5* |14 029 грн.
▪ NUBIAN hotels 5* |14 336 грн.

Де зупинитись в Хургаді?
▪ MARINA BEACH RESORT 4* | 10 945 грн.
▪ NUBIA AQUA BEACH RESORT 5* | 10 515 грн.
▪ OTIUM PYRAMISA BEACH RESORT 5* | 14 950 грн.

Advertisement

LEAVE YOUR COMMENTS