Правильна піжама. Яка вона?

1815d5ea-8136-4765-9117-adf7d24271ad
3.0 / 5

Правильна піжама. Яка вона?

Advertisement

Вже відчиняють свої двері для малечі дитячі садочки Луцька. Напередодні цієї події, мами поспішають до магазину, адже перше, про що запитає у них вихователь, це наявність піжамки для сну. “Бедричок” потурбувався про це: піжамки польського виробника “Петтіно” та “Вікторія” вже в наявності!

Вибір одягу для сну дуже важливий момент – від того, як будуть спати Ваші діти, залежить їх настрій на весь наступний день.

Для чого все ж потрібна піжама?

Момент фізичний: щоб дитина не змерзла, якщо розкриється.

Момент психологічний: щоб психологічно налаштуватися на сон, адже постійне виконання одного і того ж процесу, як відомо, допомагає налаштувати організм на певний лад.

Отож:

1. Матеріал, з якого зроблена дитяча піжама, повинен бути натуральним. Кращий варіант – бавовняні вироби, або віскозні вони не заважають природним процесам потовиділення, не викликають алергії і не електризується.

2. Піжама і принт на ній повинні подобатись малюку. Навряч чи він почуватиметься комфортно, якщо колір піжами чи герой, зображений на ній, дратуватимуть його.

3. Піжама більшого розміру набагато краща піжами «впритул» або маленької піжами. У такому нічному одязі рухи під час сну не будуть скуті і шви не будуть залишати сліди на ніжній дитячій шкірі.

Advertisement

LEAVE YOUR COMMENTS