Карамболь – студія свята

.0 / 5
Advertisement
15036703_1713989372254922_7772850935550343267_n

Карамболь – студія свята

  • Адреса

    місто Луцьк, вул. Винниченка, 4, ТЦ ``Буратіно``, 2-й поверх

  • Телефон

    (096) 935-96-49, (095) 508-79-27

  • Email

    karambol_svyato@ukr.net

Про магазин

Організація та проведення днів народжень, виїзних свят;

Вечірки для дітей та дорослих;

Шоу мильних бульбашок;

Цікаві майстер-класи;

Випускні та новорічні вечірки.

Чи замислювалися ви коли небудь що таке справжнє дитяче свято?
Звичайно, це ошатні гості і безліч подарунків. Не сперечаємося, без них нам не обійтися, адже це гарний настрій, позитивні емоції і головне несподівані сюрпризи від близьких вам людей! Але не завжди на святі діти добре знайомі один з одним, і тут починається поганий настрій у дітей, а дорослим зовсім немає часу відпочити і поспілкуватися з близькими друзями …  атмосфера починає нагадувати далеко не святкову. Тому, гарне свято – організоване свято, а якщо воно дитячий – то вдвічі організоване! І тут виникає питання: де ж замовити дитяче свято? Зателефонуйте нам!
Якісно організоване свято для дітлахів – це казкова атмосфера, антураж, стиль свята, професійні аніматори, клоуни, організатори дитячого дозвілля, красиві костюми і ваші діти, не залежно від віку повірять в казку і ще довго будуть під враження від такого свята. Адже діти не лукавлять-вони тягнуться до всього гарного і справжнього. А вам дорогі дорослі, залишиться чудово відпочивати в компанії своїх друзів і спостерігати за радісними посмішками ваших чад!
Команда студії свята Карамболь – це великий вибір яскравих, професійних програм, розроблених під певний вік дітей і їхніх інтересів. Можливо саме в свій день народження ваша дитина здійснить свою мрію і зможе познайомитися з Міккі Маусом або Вінні Пухом, а може його кумир Пірат Джек Воробей або відважний супергерой Спайдермен? А дівчатка здійснять свою мрію – зустрінуться з Феями Вінкс. А трохи дива в Шоу мильних бульбашок, яскравий аквагрим і ваша дитина високо підстрибне від щастя!

Пов'язані пости

Advertisement