Ваш Цирюльник Т-студія

Ваш-Цирюльник-студія
.0 / 5
Advertisement
Ваш-Цирюльник-студія

Ваш Цирюльник Т-студія

Тест – студія – це заклад, на базі якого проводяться семінари та практичні майстер-класи за участю технологів, стилістів,  практикуючих майстрів, представників відомих торгових марок, засобів по догляду за волоссям, руками, ногами, а також Make-up.

Волосся, без сумніву, є однією зі складових краси, і тому кожному дуже важливо зберегти його якість та здоров`я.

Вже з раннього віку молоді дівчатка змінюють натуральний колір волосся на косметичний колір у різних відтінках. І це притаманно майже усім жінкам. Одні жінки звертаються за послугами до професіоналів, щоб пофарбувати волосся, а інші – роблять це вдома самостійно. В багатьох випадках буває, що волосина отримує стрес, травму, сухість, пошкодження. Реагувати потрібно негайно, не зволікати та допомогти волоссю відновити втрачений або пошкоджений кератин, амінокислоти, мікро- та макроелементи, воду, та ін. Та буває важко самостійно визначити, чим саме реанімувати волосся,враховуючи величезні пропозиції ринку.

Допомогти зрозуміти, які засоби необхідні для відновлення та здорового вигляду в індивідуальному випадку можуть фахівці- професіонали Тест-студії та професійного магазину «Ваш цирюльник».

У вільні від семінарів дні спеціалісти Тест-студії надають послуги із застосуванням фарбників та гель-лаків для нігтів, які широко представлені в нашому асортименті.

Ідею такого нероздільного закладу, як Тест- студія та магазин, втілила в життя Тетяна Стадницька. Маючи за плечима величезний практичний досвід перукаря, колориста, викладача та наставника, Тетяні важливо було поділитися набутими знаннями не лише з колегами, але й з клієнтами. Які залюбки приходять придбати товари в магазин, знаючи, що тут запропонують найкраще. Адже інформація про товар, про який відомо не лише з інтернету чи каталогу, а ще й з вуст професіоналів, чи не найважливіший та найцінніший аргумент для покупця?

В подальшому на сайті ТЦ “Буратіно” наші спеціалісти готові ділитись із вами, шановні покупці, практичними рекомендаціями щодо застосування засобів по догляду за волоссям, руками та ногами.

А кожного четверга останнього тижня щомісяця ми чекаємо усіх бажаючих завітати до нас на практичні майстер-класи за участю Тетяни Стадницької та спеціалістів тест-студії. На такому заході ви зможете отримати інформацію та практичні навики по догляду за волоссям, руками, ногами. Будуть запропоновані й тематичні семінари із застосування електротехніки (плойки, вирівнювачі, фени, парафінові ванночки, воскоплави та ін.)

Графік майстер-класів на найближчі три місяці: 26.05.2016, 30.06.2016, 28.07.2016.

Теми будуть представлені на сайті за 10 днів до початку заходу.

Наше життя

Advertisement