Яскраві кольори Франції для луцької малечі

_DSC2583
3.0 / 5

Яскраві кольори Франції для луцької малечі

Advertisement

Дитячий магазин “Kids Look” познайомив лучан з новим дитячим одягом від відомої канадської марки “Deux par Deux”. Про це стало відомо під час представлення модельною школою своїх юних учениць.

Одяг від канадських майстрів підходить спеціально для вологої погоди осені чи весни. Він зроблений зі спеціальної водонепроникної тканини, яка якнайкращим чином захищає діток від холоду та вологи.

_DSC2254

«Дитина може впасти попою в калюжу і все одно залишиться сухою», – розповіли представники магазину “Kids Look”.

Проте представлені моделі одягу мають не лише хорошу захисну функцію, але й впадають в око. Яскраві кольори якнайкраще відображають багатий внутрішній світ дитини. Це не дивно, адже стилем одягу займались французькі дизайнери.

_DSC2311

Ох, і вигадники ці французи! Яскраві пір’їни, полунички, різнокольорові кружальця чи й просто сердечка – все гарно виглядає на чорному фоні тканини. Кольорові чобітки не лише доповнюють ансамбль одягу, але й дозволять навіть найактивнішим діткам вберегти свої ніжки в теплі та сухості під час дослідження ще такого невідомого зовнішнього світу.

_DSC2588

Окрім верхнього одягу, на показі продемонстрували різноманітні гаджети, які не тільки гарно виглядають, але й можуть бути корисні діткам під час подорожі: від нарукавників до валіз.

_DSC2554

Останні визнаються тими самими яскравими кольорами, що лише підкреслюють стиль одягу, а якщо дитина втомилась під час дороги, вона може спокійно сісти на таку валізу та відпочити на ній.

_DSC2533

Advertisement

LEAVE YOUR COMMENTS