Як швидко поліпшити стан Вашого здоров’я?

масажна доріжка 2
3.0 / 5

Як швидко поліпшити стан Вашого здоров’я?

Advertisement

Вам знайомий той стан, коли Ваші ноги настільки стомлені, що немає сил? Турбує варикоз,  непокоїть плоскостопість у Ваших діток? Ми знаємо вихід, адже у ТЦ «Буратіно» є чудовий «Ортопедичний центр», який може Вам допомогти. Отож пропонуємо Вашій увазі масажну доріжку «ORTEK» з ефектом морської гальки.

масажна доріжка 4

Ця масажна доріжка має ряд переваг. По-перше, їй під силу подолати такі недуги: плоскостопість, клишоногість, вальгус, варикоз та втому у ногах. По-друге, доріжка чудово підходить для масажу ніг та спини і рефлексотерапії. По-третє, у вкладці товару є детальна інформація, як про саму доріжку, так і вказаний перелік рекомендованих вправ. Усі вправи виконуються двічі на день. Вони не займають багато часу.

масажна доріжка 3Пам’ятайте, на масажну доріжку поширюється гарантія терміном до 30 діб, а в комплекті є запасні пластикові камінці.

масажна доріжка 1

Наша масажна доріжка – це корисна знахідка як для дорослих, так і для діток. Поспішайте придбати доріжку, до речі, у нас Ви знайдете чимало інших ортопедичних товарів, навіть ортопедичне взуття та устілки тощо.

Advertisement

LEAVE YOUR COMMENTS