Як купувати дитяче взуття правильно?

1
3.0 / 5

Як купувати дитяче взуття правильно?

Advertisement

Інструкція для покупців магазину “Бедричок”: як купувати дитяче взуття правильно?

Привіт, друзі!
Це Бедричок!
Сьогодні хочу розповісти вам про дуже важливі речі, а саме: про дитяче взуття.

Вибір взуття для ваших малят може відігравати важливу роль у розвитку їх опорно-рухового апарату. Загалом, малюкам, які тільки вчаться ходити, не потрібне взуття. У приміщенні бути босоніж або носити тільки пару шкарпеток. Це допомагає нозі нормально рости і розвивати свої м’язи і силу, а також хапальні здібності пальців. Як тільки діти готові ходити, їх потреба в належним чином підібраному взутті є дуже важлива. М’яке, податливе, просторе взуття, ідеально підходить для всіх дітей. Носок взуття повинен бути досить широким і забезпечувати достатньо місця для росту ноги. Високий верх взуття (вище гомілки) рекомендується для дітей молодшого віку, які можуть мати проблеми з підтримкою ноги.

Перед тим, як купити дитяче взуття, зважте:

– Обидві ноги повинні бути вимірені кожного разу, коли ви хочете купити нове взуття, оскільки нога у дитини росте швидко.

– Якщо, як це часто буває у діток, ноги двох різних розмірів, взуття повинно бути підібране на велику ногу.

– Має бути близько півсантиметра простору (або ширина великого пальця) між кінчиком пальця і кінцем взуття. Дитина повинна зручно ворушити своїми пальчиками у взутті.

– Нехай дитина походить по магазину кілька хвилин у новому взутті, потім запитайте її про відчуття.

– Шукайте ознаки роздратування на нозі після взуття. Покладіть руку всередину взуття і перевірте взуття на наявність можливих рубців, клею, скоб, які можуть викликати роздратування.

– Вивчіть взуття. Воно повинне мати надійну фіксацію п’яти (тобто мати жорсткий матеріал по обидві сторони від п’яти), адекватну амортизацію устілки; взуття повинне бути достатньо гнучким, щоб зігнути ногу в гомілковостопному суглобі, а не всередині взуття.

– Взуття не повинне ковзати на ногах. Дітям, які мають тенденцію до розтягування зв’язок гомілки, буде краще в туфлях або чоботях з високим верхом.

– Періодично перевіряйте ноги дитини на наявність ознак занадто тісного взуття, такі як: почервоніння, мозолі або пухирі.

Пам’ятайте, що основна мета взуття – запобігання травм.

З повагою ваш Бедричок

Advertisement

LEAVE YOUR COMMENTS