Зимові дарунки у “Садку книжок”

_dsc6255
3.0 / 5

Зимові дарунки у “Садку книжок”

Advertisement

З настанням зимових свят, найактуальнішим питанням стає вибір подарунка. Дійсно ж, завжди хочеться подарувати не якусь непотрібну дрібничку, а щось таке, що зігріватиме душу та стане приємним, теплим спогадом.

Найближче свято, яке от-от вже настане – свято Миколая. Всі діти буквально рахують дні до 19 грудня та тішаться думкою – що ж цього року вони знайдуть у себе під подушкою? Звично,Миколай приносить солодощі та іграшки, і, без сумніву, такі подарунки невдоволення не викличуть.

А от “Садок книжок ” пропонує ще одну альтернативу, яка точно не залишить байдужою Вашу дитину та, на відміну від цукерок та іграшок, принесе немало користі.

У продажу вже з’явились тематичні дитячі книжки з неймовірно чарівними ілюстраціями та яскравим оформленням. Книжки розраховані на будь-який вік, від тих, хто тільки-но навчився говорити перші слова – до тих, хто вже потрохи ознайомлюється з класикою літератури.

Створенням ілюстрацій до більшості книг займалися видатні художники, а тому навіть ілюстраціями ці твори назвати важко. Це дійно мистецькі витвори, які доповнюють книгу та повністю занурюють в атмосферу написаного. Деякі з книг настільки гарно оформлені, що стануть приємним подарунком не тільки для дитини, а й для дорослого.

_dsc6283

Advertisement

LEAVE YOUR COMMENTS